Главная » 2018 » Березень » 21

Бібліотечний урок «Книга – скарбниця мудрості й добра», який пройшов 21 березня, був присвячений Міжнародному дню дитячої книги. Бібліотекар Лариса Коваль ознайомила учнів 5-х класів ЗЗШ№87 з історією винаходу книги та книгодрукування, розповіла про матеріали, які використовувалися в стародавні часи для виготовлення книг. Під час конкурсу «Книжкове лото» діти закріпили структурні елементи книги, а також усвідомили значення змісту, анотації та ілюстрацій в книзі. Школярі завзято давали відповіді на запитання літературної вікторини «Диво, створене людиною». А також показали свої знання в літературному батлі «Книжковий ерудит».

... Читати далі »

Переглядів: 543 | Додав: FEJA | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)

На справжнє свято казки до бібліотеки завітали третьокласники школи №29. Вони познайомилися з життям та творчістю великого казкаря Шарля Перро. Юні читачі згадали героїв його казок, відповівши на запитання бліц-вікторини, взяли участь у грі біля книжкової виставки «Чарівні конверти». Також діти відвідали «Музей казкових речей», намалювали Кота у чоботях та зібрали «Веселі пазли» з героями казок. А ще всі бажаючі мали змогу проявити акторський талант у «Галереї казкових героїв».

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 581 | Додав: FEJA | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)