Главная » 2018 » Березень » 28

28 березня бібліотека - філія №8 запросила своїх читачів здійснити цікаву мандрівку в чарівну країну запитань та відповідей, яка має назву "Цей дивовижний світ книжок". На гостей заходу чекали цікаві конкурси, завдання, зустрічі з улюбленими героями книжок. В бібліотечних змаганнях перемогли всі, хто любить читати книги, захоплюється подорожами та пригодами, хоче бути схожий на відважних літературних героїв.

... Читати далі »

Переглядів: 544 | Додав: FEJA | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (0)

Цікаво та весело проходять канікули у наших читачів, бо вони завітали у бібліотеку на конкурс «Вірний чотирилапий друг». Діти із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах. Відгадували загадки, спробували себе у ролі «чотирилапого друга».

Не залишилась без уваги книжкова виставка «Насолоджуйтесь читанням – воно вам пасує», де головний герой – Собака. Кожен присутній вибрав книгу на свій смак для читання на канікулах.

Переглядів: 578 | Додав: FEJA | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (0)