Як отримувати радість від навчання?

   Навчання – неодмінна складова життя підлітків. Як отримувати радість від навчання, уникати конфліктів та непорозуміння з вчителями? Відповіді на ці, та інші питання знаходили учасники клубу під час зустрічі. Діти обговорювали проблемні ситуації зі шкільного життя, розігрували міні сценки, щоб поглянути на себе з боку, ділилися позитивним досвідом. Зустріч пройшла жваво, весело і головне – результативно.

  Юнаки та дівчата висловили свої побажання щодо тематики зустрічей у клубі «Тееnager» на наступний рік.


Мій улюблений світ без насильства й жорстокості

  На черговому занятті в клубі «Тееnager» діти обговорювали проблему насильства у шкільному середовищі. Навчилися розрізняти види насильства та розробили відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику. Учасники заходу дізналися що таке булінг та як йому протистояти. Діти навчилися аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.

  Всі погодилися, що насильство, яке чиниться поруч з нами в школі, на вулиці, можна зупинити. Для цього потрібно лише стати трішки добрішими один до одного, і світ стане кращим!

У світі тисячі професій, і лише одна із них - твоя !

У світі тисячі професій! Як зорієнтуватись у такій їх кількості? Як обрати серед них ту, з якої розпочнеться трудовий шлях? Відповіді на ці питання отримали підлітки під час засіданні клубу «Тееnager».

Учасники відповіли на питання тесту по профорієнтації й визначили тип своєї майбутньої професії. Із задоволенням виконували ігрові вправи та вчились аргументувати власну точку зору щодо вибору майбутньої справи. Кожен зрозумів, що зробити правильний вибір це знайти своє місце в житті.

 

Скажи шкідливій звичці "Ні!"

13 травня в дитячій бібліотеці-філії №8 відбулося чергове засідання клубу «Teenager». За круглим столом підлітки, разом з бібліотекарем Ларисою Коваль, обговорювали актуальне питання про негативний вплив тютюнопаління на молодий організм. Хлопці та дівчата з ентузіазмом взяли участь у тренінгу «Скажи шкідливій звичці «Ні!». Відповіли на запитання тесту-вікторини «Моє життя без нікотину» та організували флешмоб «12 правил здорового способу життя».

Всі учасники заходу погодилися з життєвою істиною: здоровя – найбільша цінність людини, яку потрібно берегти змолоду.

 

 

 “Додайте фарб в палітру емоцій”

25 березня на занятті в клубі “Teenager” учасники поринули в світ емоцій. Під час заходу діти вчилися усвідомлювати, розпізнавати та керувати своїми емоціями так, щоб почуватися щасливою та здоровою людиною. А ігрові вправи “Скульптор”, “Мій настрій”, “Емоційна підзарядка” та тренінг “Як боротися з негативом” допомогли учасникам клубу створити образ емоційно-компетентної особистості. Заняття “Додайте фарб в палітру емоцій” допомогло дітям розкрити власний потенціал — внутрішній резерв сил, енергію та творче начало.

 

"Відверта розмова про кохання"

              Любов підносить серце над землею

 І робить дивовижні чудеса.

      Стає людина зовсім інша з нею,

       Тоді в її душі троянда розцвіта

     Напередодні Дня Святого Валентина хлопці та дівчата вели відверту розмову про кохання. Разом з бібліотекарем, Ларисою Коваль, вони з’ясовували взаємозв’язки між поняттями «дружба», «закоханість», «симпатія», «кохання». А інтерактивні ігри «Полумя», «Цінності кохання», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я» допомогли підліткам зрозуміти важливість обережного, відповідального ставлення до кохання як почуття. Заняття в клубі спонукало всіх присутніх до саморозвитку, самовдосконаленню та вибору гідного морального кодексу.

  

«Пізнай себе та зрозумій інших»

 28 січня відбулася перша зустріч підлітків в клубі «Teenager». Це нова локація в дитячій бібліотеці спрямована на розвиток та самовдосконалення дітей віком від 11 до 15 років. Основна перевага такого клубу – зустрічі за межами школи, які допоможуть підліткам отримати новий досвід, зустріти нових друзів, навчитися будувати нове коло спілкування, вирішувати особистісні проблеми, більше розуміти себе та інших. А для старшокласників це допомога в самовизначенні та профорієнтації.

   Під час заняття «Пізнай себе та зрозумій інших» юнаки та дівчата вчилися спілкуванню в атмосфері довіри та прийняття. Інтерактивні вправи: «Наші імена», міні-презентація «Не хочу хвалитися, але я…», «Всі на борт», «Цар Гори» допомогли дітям виробити в собі сміливість і розкутість у спілкуванні, підвищити власну самооцінку. А ще учасники малювали щастя. Воно для них виявляється в простих речах – сімя, вірні друзі, цікава книга, домашні улюбленці, подорожі й просто посмішка незнайомцю.

Запрошуємо всіх охочих на наступну зустріч «Відверта розмова про кохання», яка відбудеться 11 лютого об 11.00. Приходьте самі та запросіть друзів!