“Додайте фарб в палітру емоцій”

25 березня на занятті в клубі “Teenager” учасники поринули в світ емоцій. Під час заходу діти вчилися усвідомлювати, розпізнавати та керувати своїми емоціями так, щоб почуватися щасливою та здоровою людиною. А ігрові вправи “Скульптор”, “Мій настрій”, “Емоційна підзарядка” та тренінг “Як боротися з негативом” допомогли учасникам клубу створити образ емоційно-компетентної особистості. Заняття “Додайте фарб в палітру емоцій” допомогло дітям розкрити власний потенціал — внутрішній резерв сил, енергію та творче начало.

 

"Відверта розмова про кохання"

              Любов підносить серце над землею

 І робить дивовижні чудеса.

      Стає людина зовсім інша з нею,

       Тоді в її душі троянда розцвіта

     Напередодні Дня Святого Валентина хлопці та дівчата вели відверту розмову про кохання. Разом з бібліотекарем, Ларисою Коваль, вони з’ясовували взаємозв’язки між поняттями «дружба», «закоханість», «симпатія», «кохання». А інтерактивні ігри «Полумя», «Цінності кохання», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я» допомогли підліткам зрозуміти важливість обережного, відповідального ставлення до кохання як почуття. Заняття в клубі спонукало всіх присутніх до саморозвитку, самовдосконаленню та вибору гідного морального кодексу.

  

«Пізнай себе та зрозумій інших»

 28 січня відбулася перша зустріч підлітків в клубі «Teenager». Це нова локація в дитячій бібліотеці спрямована на розвиток та самовдосконалення дітей віком від 11 до 15 років. Основна перевага такого клубу – зустрічі за межами школи, які допоможуть підліткам отримати новий досвід, зустріти нових друзів, навчитися будувати нове коло спілкування, вирішувати особистісні проблеми, більше розуміти себе та інших. А для старшокласників це допомога в самовизначенні та профорієнтації.

   Під час заняття «Пізнай себе та зрозумій інших» юнаки та дівчата вчилися спілкуванню в атмосфері довіри та прийняття. Інтерактивні вправи: «Наші імена», міні-презентація «Не хочу хвалитися, але я…», «Всі на борт», «Цар Гори» допомогли дітям виробити в собі сміливість і розкутість у спілкуванні, підвищити власну самооцінку. А ще учасники малювали щастя. Воно для них виявляється в простих речах – сімя, вірні друзі, цікава книга, домашні улюбленці, подорожі й просто посмішка незнайомцю.

Запрошуємо всіх охочих на наступну зустріч «Відверта розмова про кохання», яка відбудеться 11 лютого об 11.00. Приходьте самі та запросіть друзів!