Главная » 2018 » Березень » 21 » Гра-вікторина "Секрети Попелюшки і таємниці принца"
Гра-вікторина "Секрети Попелюшки і таємниці принца"

На справжнє свято казки до бібліотеки завітали третьокласники школи №29. Вони познайомилися з життям та творчістю великого казкаря Шарля Перро. Юні читачі згадали героїв його казок, відповівши на запитання бліц-вікторини, взяли участь у грі біля книжкової виставки «Чарівні конверти». Також діти відвідали «Музей казкових речей», намалювали Кота у чоботях та зібрали «Веселі пазли» з героями казок. А ще всі бажаючі мали змогу проявити акторський талант у «Галереї казкових героїв».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 580 | Добавил: FEJA | Теги: дитячабібліотека, Чарівніконверти, Читачі, великийказкар, шарльперро, Галереяказковихгероїв, кітучоботях | Рейтинг: 0.0/0