Краєзнавча віртуальна мандрівка «Сім скарбів Запоріжжя»

19 жовтня в бібліотеці-філії№8 для дітей відбулася краєзнавча віртуальна мандрівка «Сім скарбів Запоріжжя». У рамках заходу гості дізналися багато незвичайного про визначні місця своєї малої батьківщини.
Наше місто дуже багате на природні та рукотворні памятки. Дітям було цікаво дізнатися маловідомі факти та історію виникнення таких визначних місць, як Дубовий Гай, острівХортиця, Запорізький Дуб, проспект Соборний, Запорізька Січ, Дніпрогес, Дитячий ботанічний сад. Допитливі читачі мали змогу показати й свої знання з історії міста. Допомогли в цьому книги з виставки «Славетне моє Запоріжжя».


Книжкова виставка "Славетне моє Заоріжжя"

 

Віртуальне знайомство «Пам’ятник, я тебе знаю!»

У Запоріжжі, як і в кожному обласному місті, пам'ятників багато. Деякі пов'язані з історичними особистостями. Деякі - відносяться до категорії садово-паркових. Серед них є багато цікавих. Знати, кому вони присвячені та де встановлені, повинен кожен громадянин міста, а починати потрібно з дитинства. З цією метою дитяча бібліотека підготувала віртуальне знайомство «Пам’ятник, я тебе знаю!» Під час зустрічі діти згадали відомі пам’ятники та дізнались про нові. Познайомились з історією появи пам’яток, малювали улюблені, та навіть представили проект власних архітектурних творінь. Наприкінці заходу читачі завітали до перлини козацького краю – острова Хортиця, де мали змогу взяти участь у козацьких розвагах.

Книжкова виставка "Хортиця - гордість наша"