Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Історія зберігає у своїй пам'яті події давно минулих днів. Це наша культурна спадщина. Завдяки їй ми знаємо, що в нашої країни існує минуле, що у нас є коріння, а наш народ має своїх героїв. Для народу його історія - це не просто минуле, це його душа. Знаючи минуле, ми маємо шанс на майбутнє.

Пропонуємо поринути в захоплюючий світ козацтва з добіркою найцікавіших книг сучасних українських авторів, які допоможуть краще зрозуміти історію України. 

 

 

 

Якщо ви цікавитесь історією нашої країни, тоді ви з легкістю виконаєте завдання у інтерактивній грі «Чи знаєш ти добу козацтва?».

 

 

 

Можливо, ви цікавитеся  військовими походами запорожців? Тоді тест «Як козаки воювали» саме для вас!  Та якщо з відповідями виникнуть труднощі, вам допоможуть книги, які ви зможете прочитати в нашій бібліотеці!

 

 

 

Краєзнавча віртуальна мандрівка «Сім скарбів Запоріжжя»

19 жовтня в бібліотеці-філії№8 для дітей відбулася краєзнавча віртуальна мандрівка «Сім скарбів Запоріжжя». У рамках заходу гості дізналися багато незвичайного про визначні місця своєї малої батьківщини.
Наше місто дуже багате на природні та рукотворні памятки. Дітям було цікаво дізнатися маловідомі факти та історію виникнення таких визначних місць, як Дубовий Гай, острівХортиця, Запорізький Дуб, проспект Соборний, Запорізька Січ, Дніпрогес, Дитячий ботанічний сад. Допитливі читачі мали змогу показати й свої знання з історії міста. Допомогли в цьому книги з виставки «Славетне моє Запоріжжя».


Книжкова виставка "Славетне моє Заоріжжя"

 

Віртуальне знайомство «Пам’ятник, я тебе знаю!»

У Запоріжжі, як і в кожному обласному місті, пам'ятників багато. Деякі пов'язані з історичними особистостями. Деякі - відносяться до категорії садово-паркових. Серед них є багато цікавих. Знати, кому вони присвячені та де встановлені, повинен кожен громадянин міста, а починати потрібно з дитинства. З цією метою дитяча бібліотека підготувала віртуальне знайомство «Пам’ятник, я тебе знаю!» Під час зустрічі діти згадали відомі пам’ятники та дізнались про нові. Познайомились з історією появи пам’яток, малювали улюблені, та навіть представили проект власних архітектурних творінь. Наприкінці заходу читачі завітали до перлини козацького краю – острова Хортиця, де мали змогу взяти участь у козацьких розвагах.

Книжкова виставка "Хортиця - гордість наша"