Главная » 2018 » Березень » 27

У Запоріжжі, як і в кожному обласному місті, пам'ятників багато. Деякі пов'язані з історичними особистостями. Деякі - відносяться до категорії садово-паркових. Серед них є багато цікавих.
Знати, кому вони присвячені та де встановлені, повинен  кожен громадянин міста, а починати потрібно з дитинства.
З цією метою дитяча бібліотека підготувала віртуальне знайомство «Пам’ятник, я тебе знаю!» Під час зустрічі діти згадали відомі пам’ятники та дізнались про нові. Познайомились з історією появи пам’яток, малювали улюблені, та навіть представили проект власних архітектурних творінь. Наприкінці заходу читачі завітали до перлини козацького краю – острова Хортиця, де мали змогу взяти участь у козацьких розвагах.

... Читати далі »

Переглядів: 465 | Додав: FEJA | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)