Главная » 2016 » Жовтень » 11 » «Незвичайні дебати, як землю рятувати»
«Незвичайні дебати, як землю рятувати»

4 жовтня 2016 року до Всесвітнього  дня захисту тварин бібліотека-філія підготува ла  екологічний  квест «Незвичайні дебати, як землю рятувати» для учнів 5-7 класів

Під час  заходу діти вчились розуміти природу, дбати про неї та розуміти екологічні проблеми, перевірили і покращили свої  знання.

Всі завдання читачі виконували, рухаючись маршрутом  «Зелена зона-бібліотека . Протягом  усього квесту  команди- учасниці «Флора» і «Фауна»  виконували  теоретичні і практичні завдання, брали участь у вікторинах і конкурсах,за що отримували призові бали.

На екологічному квесті діти не тільки дізналися багато корисного і цікавого, але і стали справжніми захисниками природи.

Просмотров: 604 | Добавил: FEJA | Теги: Фауна, Конкурси, захисники природи, Планета Земля, вікторини, природа, Флора, бібліотека, екологічний квест, ігри | Рейтинг: 5.0/1