Главная » 2016 » Жовтень » 12

Напередодні Дня українського козацтва працівники бібліотеки підготували для учнів 6-Б класу ЗОШ №29 інтелектуальну мандрівку «Місцями козацької слави». Діти здійснили віртуальну подорож  на острів Хортиця. Вони дізналися про життя та побут запорозьких козаків, їх звичаї та особливості  військової підготовки.

Гості бібліотеки мали змогу проявити себе в інтелектуальній вікторині «Кожен край має свій звичай», показати свої знання  в обізнаності козацьких клейнод – «Козацька абетка». Юні козаки показали свою фізичну витривалість в конкурсі «Сила козацька – сила богатирська». Дівчата також не залишились осторонь. Вони  підготували для хлопців подарунок – жартівливу пісню «Із сиром пироги».

Мандрівка козацькими стежками пройшла весело, пізнавально й захоплююче цікаво.

... Читати далі »

Переглядів: 665 | Додав: FEJA | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)