Главная » 2016 » Жовтень » 31

До Дня визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці-філії №8 відбувся захід «В книжковій пам’яті – миттєвості війни», присвячений цій знаменній даті. Присутні переглянули документальний фільм про Велику Вітчизняну війну, читали вірші даної тематики, ознайомилися з книжковою виставкою «Час обрав їх».

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 591 | Додав: FEJA | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

Питання профорієнтації – актуальне питання, тому своїм користувачам бібліотека філія №8 запропонувала  ярмарок професій «Готуймось стати професіоналами».  Під час  заходу учні 5-7х класів  познайомилися з різноманітними професіями, відгадували віршовані  загадки про  них,  „продавали” професії:  лікаря,  менеджера, бібліотекаря, вчителя.  Прийняли  участь в тестуванні, рольових іграх, відповідали на запитання вікторини .

Діти познайомились  з літературою з книжкової виставки „Світ професій – твій вибір, твій успіх”, яка дала конкретну інформацію щодо професій та  правил вступу до навчальних закладів.

Переглядів: 591 | Додав: FEJA | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)

В дні осінніх канікул бібліотекарі запросили  своїх читачів до музичної вітальні. Захід «Сонячний  вічний промінь» був присвячений Вольфгангу Амадею Моцарту. Адже генію світової музики у 2016 році виповнилося 260 років. Діти з цікавістю прослухали розповідь про музичні чудеса, якими вражав Вольфганг в ранньому віці. Переглянули мультфільм «Маленький Моцарт». Познайомились з життєвим та творчим  шляхом відомого  композитора та прослухали уривки відомих творів: «Чарівна флейта», «Маленька серенада», «Турецький марш». Гості заходу спробували і себе в ролі юних музикантів: розгадували ребуси, відгадували назви музичних інструментів, грали нескладні мелодії на металофоні.

По завершенню заходу діти виявили бажання прочитати книгу Ірен Роздобудько із серії «Життя видатних дітей» про маленького Вольфганга Моцарта, яка є в нашій бібліотеці.

... Читати далі »

Переглядів: 577 | Додав: FEJA | Дата: 31.10.2016 | Коментарі (0)