Главная » 2018 » Березень » 9 » лялькова вистава "Подарунок для матусі"
лялькова вистава "Подарунок для матусі"

Продовжує свою творчу роботу гурток «Книга та лялька». І ось відбулася довгоочікувана весняна прем’єра. Гуртківці підготували для своїх глядачів виставу «Подарунок для матусі». Це завжди хвилююча подія. Наші актори Олег Ігнатченко та Богдан Ковальов дуже хвилювалися ще й тому, що у виставі вперше взяла участь нова актриса Діана Боровикова. Але всі хвилювання виявилися марними, Діана блискуче виконала дві ролі.

А ще діти відгадали загадки казкової квітки, виконали завдання чарівного капелюха, намалювали літературних героїв та станцювали запальну самбу.

Зустріч у бібліотечному театрі стала справжнім святом для наших читачів.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 553 | Добавил: FEJA | Теги: казковаквітка, літературнігерої, Актори, сальса, подарунокдляматусі, ляльковавистава, дитячабібліотека | Рейтинг: 0.0/0