Главная » 2016 » Жовтень » 31 » Бібліоярмарок професій «Готуймось стати професіоналами»
Бібліоярмарок професій «Готуймось стати професіоналами»

Питання профорієнтації – актуальне питання, тому своїм користувачам бібліотека філія №8 запропонувала  ярмарок професій «Готуймось стати професіоналами».  Під час  заходу учні 5-7х класів  познайомилися з різноманітними професіями, відгадували віршовані  загадки про  них,  „продавали” професії:  лікаря,  менеджера, бібліотекаря, вчителя.  Прийняли  участь в тестуванні, рольових іграх, відповідали на запитання вікторини .

Діти познайомились  з літературою з книжкової виставки „Світ професій – твій вибір, твій успіх”, яка дала конкретну інформацію щодо професій та  правил вступу до навчальних закладів.

Просмотров: 597 | Добавил: FEJA | Теги: захід про професії, Світ професій, Бібліоярмарок професій «Готуймось с, прфорієнтація | Рейтинг: 5.0/1