Главная » 2016 » Серпень » 25 » Літо з бібліотекою
09:37
Літо з бібліотекою

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Це - відпустки у батьків, найдовші канікули, численні поїздки, враження, зустрічі.

Але, на жаль, зараз не у всіх є можливість влітку подорожувати. І у батьків виникають питання: як зробити, щоб діти відпочили з користю, чим зайняти, що зробити для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля  комп’ютера чи телевізора?

І тоді на допомогу приходить бібліотека. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне - корисно провести вільний час. Не стала винятком і наша бібліотека. Літнє читання – чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчих талантів. До послуг наших користувачів книжкові новинки, цікаві виставки, огляди періодичних видань, відеоперегляди, мульткінозал та настільні ігри. Також у бібліотеці працює ляльковий театр.

Хлопчики та дівчатка із задоволенням брали участь у бібліотечних святах на літньому бібліомайданчику, відповідали на цікаві запитання літературних вікторин, грали, співали, танцювали.

Також бібліотекарі та читачі щиро вдячні нашим помічникам-волонтерам, які додали креативності та творчої наснаги. Наприклад, Власенко Філіп навчав дітей читати реп, що зараз є дуже популярним у сучасної молоді. Борисенко Настя проводила уроки малювання для наймолодших читачів.

Ми запропонували нашим користувачам поділитися враженнями від канікул – взяти участь у творчому літературному конкурсі «Райдужне книжкове літо».

На жаль, літо 2016 добігає кінця. Та бібліотека чекає давніх та нових друзів.

 

 

 

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 411 | Добавил: FEJA | Теги: досуг, дети, Мероприятия, книгиЮигрыв библиотеке, летов библиотеке | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: