Главная » 2018 » Квітень » 2 » літературний віраж "З казки в казку"
літературний віраж "З казки в казку"

До тижня дитячої та юнацької книги бібліотекарі для наших юних читачів підготували літературний віраж «З казки в казку».

Учасники заходу здійснили мандрівку незвичайним, повним пригод та несподіванок маршрутом. Вони розгадали кросворд у Загадковому Замку, на вулиці Розумників правильно склали назви казок. А ще на Мистецькім узвозі діти проявили талант художників. У них була можливість попустувати на майдані Пустунів, виконати ролі улюблених казкових персонажів у Театральній хатці. А далі помандрувати до острова Скарбів та Таємничого острова.

І було зовсім неважливо, скільки років нашим гостям, вісім чи тринадцять. Виявилося, що казки люблять усі діти.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 571 | Добавил: FEJA | Теги: казки, театральнахатка, дитячабібліотека, тижденьдитячоїкниги, літературнийвіраж | Рейтинг: 0.0/0