Главная » 2018 » Квітень » 19

В дитячій бібліотеці-філії №8 читачі продовжують пізнавати космос. Завдяки участі в конкурсно-пізнавальному заході «Через терни до зірок» діти дізналися цікаві відомості про планети Сонячної системи, про успіхи та досягнення українських вчених та космонавтів в освоєнні Всесвіту. Цікавим, пізнавальним та динамічним видався захід завдяки конкурсам та іграм «Зірка на ім’я «Сонце»», «Пояс астероїдів», «Зодіакальні сузір’я». А також діти випробували свої сили в бібліотечному «Центрі підготовки космонавтів»: змагалися у швидкій реакції, перевіряли увагу і пам’ять, керували польотом космічної ракети. Конкурси та випробування підтвердили, що майбутнє покоління готове до нових звершень у космонавтиці, яких так чекає рідна українська земля!

... Читати далі »

Переглядів: 536 | Додав: FEJA | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)