Главная » 2017 » Травень » 25 » Літературний круїз «Книжкові Євромандри»
Літературний круїз «Книжкові Євромандри»

Щорічно у третю неділю травня Україна святкує День Європи.

В рамках Днів Європи бібліотека-філія №8 запросила учнів молодших класів здійснити літературний круїз «Книжкові Євромандри». Під час подорожі діти відвідали різні європейські країни, познайомилися з відомими казкарями. Знайомлячись з казками різних країн Європи, діти відкрили для себе напрочуд широкий, різноманітний, яскравий світ, який відображений в цих творах.

Впродовж подорожі діти грали в улюблену гру Карлсона, виконували завдання Аліси, допомагали Дюймовочці. Приймали участь у цікавих конкурсах, під час яких юні читачі продемонстрували свою спритність, кмітливість та ерудицію. Не залишились байдужими до ігор навіть вчителі, які теж залюбки приймали активну участь. Відповідати на питання вікторини допомагала книжкова виставка «Розмай Європи».

На протязі заходу у бібліотеці лунав щасливий дитячий сміх, бо всі казки вчать нас добру, дружбі, взаємодопомозі, толерантності.

Просмотров: 548 | Добавил: FEJA | Теги: карлсон.дюймовочка.аліса, подорож літературними казками Європ, книжкова виставка, ігри конкурси | Рейтинг: 5.0/1