Главная » 2017 » Травень » 10

8 травня у бібліотеці-філії №8 відбулася гра-квест «Гуртуймося, хлопці».

8-9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення й День перемоги над нацизмом. День Перемоги відзначається як найдорожче свято в усіх великих і маленьких українських містах та селах. Це свято тих, хто ціною власного життя захистив майбутнє своєї країни.

Читачі нашої бібліотеки ще зовсім юні громадяни України, але вони розуміють, як важливо бути гідними пам’яті дідів та прадідів, бути надійними захисниками Батьківщини. Вони згадали події Другої світової, відповівши на питання "Інтелектуальної вікторини", продемонстрували добру фізичну форму у конкурсі "Військова підготовка", розгадали "Військовий кросворд ... Читати далі »

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 676 | Додав: FEJA | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)