Главная » 2017 » Травень » 24

Напередодні літніх канікул бібліотека-філія №8 організувала екскурсії для учнів перших класів ззош №29 та №87. Бібліотекар познайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. У дівчаток особливе захоплення викликала виставка «Творці казкової країни», а хлопчиків захопили книги про автомобілі та піратів. Не залишили дітей байдужими й енциклопедії про диких тварин та домашніх улюбленців.

Дуже багато цікавих пригод і подорожей чекає наших читачів у бібліотеці влітку. Треба тільки взяти книжку з полиці, зручно сісти за стіл і почитати.

... Читати далі »

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 622 | Додав: FEJA | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)