Главная » 2018 » Квітень » 19 » Конкурсно-пізнавальна програма "Через терни до зірок»
Конкурсно-пізнавальна програма "Через терни до зірок»

В дитячій бібліотеці-філії №8 читачі продовжують пізнавати космос. Завдяки участі в конкурсно-пізнавальному заході «Через терни до зірок» діти дізналися цікаві відомості про планети Сонячної системи, про успіхи та досягнення українських вчених та космонавтів в освоєнні Всесвіту. Цікавим, пізнавальним та динамічним видався захід завдяки конкурсам та іграм «Зірка на ім’я «Сонце»», «Пояс астероїдів», «Зодіакальні сузір’я». А також діти випробували свої сили в бібліотечному «Центрі підготовки космонавтів»: змагалися у швидкій реакції, перевіряли увагу і пам’ять, керували польотом космічної ракети. Конкурси та випробування підтвердили, що майбутнє покоління готове до нових звершень у космонавтиці, яких так чекає рідна українська земля!

Просмотров: 537 | Добавил: FEJA | Теги: випробування юних космонавтів, Сонячна система, захід в дитячій бібліотеці., космос, Читачі, планети | Рейтинг: 5.0/1