Главная » 2017 » Травень » 3 » Година пам'яті "Полум'я маків не згасає"
Година пам'яті "Полум'я маків не згасає"

8-9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення й День перемоги над нацизмом.

Цей день - не просто частина історії. Це наша пам’ять, наша гордість, наш біль. Це пам’ять про вічно молодих солдатів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’ять про тих, хто відстояв свою Батьківщину.

До цього дня у бібліотеці-філії №8 відбувся захід «Полум’я маків не згасає».

Присутні прослухали розповідь про події Другої світової війни, переглянули документальну хроніку тих років, відповіли на питання вікторини.

Та не можна не згадати і героїв сьогодення. Бо минуло 70 років і війна знову прийшла на нашу землю. На Сході держави проходить антитерористична операція, неоголошена війна. Знову наші воїни захищають кордони України від агресора.

Серед них – і наші земляки, Герої України Богдан Олексійович Завада (посмертно), Микита Олександрович Яровий (посмертно), Валерій Вікторович Чибінєєв. Діти прослухали розповідь про бойовий шлях бійців та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Коли побачиш влітку в полі

Червону квітку — символ волі,

Згадай синів безстрашних України,

Що полягли на землях Батьківщини