Главная » 2017 » Лютий » 28 » Бібліотечний урок "Країна, якої немає на карті"
Бібліотечний урок "Країна, якої немає на карті"

Кожна бібліотека радіє, коли її фонд поповнюється новими виданнями. Молодший відділ бібліотеки-філії №8 отримав нові,яскраво ілюстровані книги сучасної української та зарубіжної літератури.

Чарівні, захоплюючі пригоди піратів Кошачого моря, пошуки скарбів бандою маленьких піратів, казки та вірші сучасних українських письменників, розумні та корисні енциклопедії – саме ці книги були представлені на книжковій виставці «Парад улюблених книжок».

Також, бібліотечний урок, що відбувся у 1Б класі зош №87, допоміг маленьким читачам зорієнтуватися у виборі кращих дитячих книжок, дав змогу всім бажаючим познайомитись з новинками.

Категория: Новинки поступлений | Просмотров: 663 | Добавил: FEJA | Теги: новые книги в библиотеке, библиотечній урок, новая литература в библиотеке | Рейтинг: 5.0/1