Главная » 2017 » Лютий » 28

Кожна бібліотека радіє, коли її фонд поповнюється новими виданнями. Молодший відділ бібліотеки-філії №8 отримав нові,яскраво ілюстровані книги сучасної української та зарубіжної літератури.

Чарівні, захоплюючі пригоди піратів Кошачого моря, пошуки скарбів бандою маленьких піратів, казки та вірші сучасних українських письменників, розумні та корисні енциклопедії – саме ці книги були представлені на книжковій виставці «Парад улюблених книжок».

Також, бібліотечний урок, що відбувся у 1Б класі зош №87, допоміг маленьким читачам зорієнтуватися у виборі кращих дитячих книжок, дав змогу всім бажаючим познайомитись з новинками.

... Читати далі »

Категорія: Новинки поступлений | Переглядів: 663 | Додав: FEJA | Дата: 28.02.2017 | Коментарі (0)

Етикет - це наука спілкування з людьми

На основі терпимості, чуйності і доброти.

Це встановлені правила, без яких не пройти

Ані жодного кроку до своєї мети.

Таким привітанням було розпочато урок Пані Етикеточки у 4-Б класі ЗЗШ№ 87. Не вдаючись до повчань і нотацій, учні познайомились з абетковими істинами: як поводитися в автобусі і в театрі, в школі та на вулиці. Дізналися, що таке охайність, як правильно їсти яйце, як ходити у гості, і чим ввічливість відрізняється від тактовності.

Наприкінці заняття діти оволоділи найважливішими основами сучасного етикету. Запам’ятали прості правила, які ще не раз стануть їм у пригоді. Тому що виховані люди завжди мають перевагу над іншими.

Переглядів: 607 | Додав: FEJA | Дата: 28.02.2017 | Коментарі (0)