Главная » 2018 » Квітень » 2 » Бібліотечний квест "Знання у книгах! Книги у бібліотеках"
Бібліотечний квест "Знання у книгах! Книги у бібліотеках"

Атмосфера святковості та творчості панувала у нашій бібліотеці протягом всього тижня, присвяченого дитячому читанню.
Завершився тиждень бібліотечним квестом «Знання у книгах! Книги у бібліотеках». Квест – це розважальна та інтелектуально-командна гра, під час якої команди змагаються одна з одною за перемогу та головний приз. Ця гра – випробування учасників на ерудованість, начитаність та уміння змагатися у команді!

Учасники квесту пройшли п’ять етапів змагання. На кожній зупинці команди виконували різноманітні завдання. За правильне виконання діти отримували частину вислову Франческо Петрарки про книги.

Під час квесту юні читачі дізналися більше про життя нашої бібліотеки, про її можливості, фонди, відділи. Переможцем стала команда, учасники якої першими пройшли усі «зупинки», виконали завдання бібліотекаря та склали свою частину вислову. За наполегливість та старання кожен учасник квесту отримав солодку винагороду.

Просмотров: 1580 | Добавил: FEJA | Теги: Бібліотечний квест Знання у книгах! | Рейтинг: 5.0/2
1 Головатюк Татьяна
0
Доброго дня, колеги!) Я б хотіла попрохати сценарій Вашого квесту. Дуже сподобалась така форма роботи з дітьим. Якщо Ваша ласка, відгукніться, будь ласочка!