Главная » 2017 » Жовтень » 13 » Військово – патріотичний турнір «Хоробрими, сміливими ростіть, кордони України Бережіть!»

День захисника України.

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою - Україну.

Під таким девізом у бібліотеці відбувся військово – патріотичний турнір «Хоробрими, сміливими ростіть, кордони України Бережіть!» Хлопці 6-Б класу ЗОШ №29 випробували свої сили і швидкість у конкурсах «Найсильніший» та «Хто швидше», логіку та кмітливість – у конкурсі «Розвідники», розум - у конкурсі «Мудрий отаман». Найбільше учасникам сподобалися смачні конкурси: «Черговий кухар» та «Дуель на бананах». Ну і звісно ж, ми не залишили без уваги чарівних дівчат, для них був конкурс «Медсестри». Наприкінці заходу хлопці отримали не тільки привітання, а й смачні подарунки. Наші майбутні захисники запевнили всіх, що Україна у надійних руках.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 568 | Добавил: FEJA | Теги: майбутні захисники, Військово – патріотичний турнір, День захисника України у бібліотеці | Рейтинг: 5.0/2