Главная » 2019 » Листопад » 1 » Вечір розваг «Halloween по-українські».
Вечір розваг «Halloween по-українські».

З1 жовтня пройшов вечір розваг «Halloween по-українські».
Незвичайна атмосфера панувала в цей день в бібліотеці, все відповідало духу свята — гарбуз - «світильник», кажани, павутина і павуки, моторошні, але добродушні привиди, книжкова виставка — страшилка «Літературні привиди».
  Ведуча, яка була в костюмі чарівниці, повідала присутнім про безліч прикмет, забобонів і легенд, пов'язаних з Хеллоуїном. Гості взяли участь у жахливо цікавих конкурсах «Вечеря з вампіром», «Голодний монстр», «Мисливці на привидів», моторошно творчих завданнях «Портрет Джека», «Містичний пазл», «Магічне зілля».
  Таємничим виявилося ворожіння в салоні магії, де всім кортіло дізнатися, що їх чекає в майбутньому. Також всім охочим було запропоновано моторошний грим.
Свято вдалося, гості отримали море позитивних емоцій і довго не хотіли розходитися. Було дуже цікаво, страшно весело і жахливо красиво.

Просмотров: 416 | Добавил: FEJA | Теги: хелловін у бібліотеці | Рейтинг: 5.0/1