Главная » 2019 » Листопад » 20

19 листопада бібліотека-філія №8 запросила учнів 2А класу ззш№29 на театральний майданчик «Від книги – до творчості». Учасники гуртка «Книга і лялька» підготували для наших юних читачів інтерактивну виставу за мотивами казки «Колобок». Діти були не тільки глядачами, а й учасниками театрального дійства. Під час конкурсу «Майстер-шеф» вони створили оригінальний рецепт для тіста та допомогли Діду та Бабі вибрати продукти. Діти відповіли на загадки Зайця та станцювали разом з Вовком. У грі «Книги-загадки» згадали улюблених літературних героїв. А ще намалювали симпатичного Колобка. Щиро дякуємо нашим акторам, учням ззш №29 Ревенко Маргариті, Зеленько Маргариті, Ковальову Богдану за активну участь у заході.

... Читати далі »

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 482 | Додав: FEJA | Дата: 20.11.2019 | Коментарі (0)