Главная » 2019 » Листопад » 11 » Мовна гра «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».
Мовна гра «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, а те, що живе в наших серцях. Бібліотека-філія№8 запросила учнів 7-В класу на мовну гру «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Юні мовознавці із задоволенням взяли участь у конкурсах «Закінчи риму», «Фразеологічні перегони», «Цікаве народознавство». Книжкова виставка «Мовою рідною я розмовляю» допомогла дітям з гідністю виконати всі завдання. Учні показали свою кмітливість, винахідливість та знання української мови. Гра пройшла весело, цікаво і пізнавально.

Просмотров: 437 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, Читачі, книжкова виставка, мовна гра, Конкурси | Рейтинг: 0.0/0