Главная » 2017 » Березень » 29 » Літературна година "Подорож по казках братів Грімм"
Літературна година "Подорож по казках братів Грімм"

В рамках Тижня дитячої книги в бібліотеці пройшла літературна година «Подорож по казках братів Грімм». Діти познайомились з життям та творчістю великих казкарів, відповіли на питання медіа вікторини «Чарівний світ казок», взяли участь у образотворчому кросі «Впізнай мене». Також хлопчики і дівчатка дуже завзято грали в гру «Король-жабеня», відвідали «Чарівну крамницю» та переглянули виставу «Червоний капелюшок та усі-усі-усі». Присутні мали змогу ознайомитися з творами письменників, що були представлені на книжковій виставці «Веселі книжки добрих казкарів».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 660 | Добавил: FEJA | Теги: литературный час, кукольный спектакль, конкурсы, Братья Гримм, детская библиотека | Рейтинг: 5.0/1