Главная » 2016 » Квітень » 8 » Краєзнавча відеоподорож "7 Перлин Запорізького краю"
11:06
Краєзнавча відеоподорож "7 Перлин Запорізького краю"

   Славен Запорізький край. Знають його і в Україні, і далеко за її межами. Славне сьогодення нашого краю, славна його історія.

   7 квітня учні ЗОШ№29 6-Б класу здійснили цікаву віртуальну подорож  стежками Запорізького краю. Діти побували на о. Хортиця, відвідали Запорізьку Січ, прийняли участь у конкурсі ерудитів  «До булави - треба ще й голови» та «Козацька абетка». Учні дізналися про цікаві факти з історії будівництва Дніпрогесу, перевірили свої знання у грі «Чи знаєш ти свій рідний край?», прогулюючись Соборним проспектом.  Гості  заходу  «7 Перлин Запорізького краю» відкрили для себе чудеса і дива Кам’яної могили та спробували розгадати петрогліфи – унікальні зразки первісного мистецтва.   Діти побували в музеї-заповіднику «Садиба Попова»і відвідали «Панське озеро».

   Осягнути всю красу та неповторність Запорізької землі  допомогла книжкова виставка «Хортиця – гордість наша». Під час заходу діти відчули гордість та причетність до культури й історії рідного краю. Юні читачі усвідомили необхідність відродження і збереження історико-краєзнавчої спадщини своєї малої Батьківщини.

Просмотров: 850 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, вікторина, 7 чудес запорізького краю, Конкурси, відеоподорож, запорізький край, краєзнавство | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: