Главная » 2016 » Квітень » 19 » Конкурс "Візит англійської королеви"
Конкурс "Візит англійської королеви"

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. З нагоди цієї дати в бібліотеці відбувся конкурсно-пізнавальний захід «Візит англійської королеви».

Читачі старших класів, переглянувши відеоролик  «Цікаві факти про Великобританію», познайомилися з культурою та традиціями цієї країни. В гості до дітей завітала «англійська королева», яка перевірила рівень знань  в конкурсі «Happy English». Учасники заходу прийняли активну участь в розгадуванні кросворду "Do you know the word?" та відповіли на питання вікторині "Don't judge a book by its cover". А допомогла їм у цьому книжкова виставка «Візит до Англії».

Читачі продемонстрували гарні знання і виявили бажання вдосконалювати свій рівень англійської мови.

Просмотров: 600 | Добавил: FEJA | Теги: віртуальна подорож., книги, книжкова виставка, англійська мова, Англія, дитяча бібліотека, Конкурсно-пізнавальна програма | Рейтинг: 5.0/2