Главная » 2016 » Квітень » 1 » Книжкова виставка "Пернаті друзі"
Книжкова виставка "Пернаті друзі"

1 квітня - Міжнародний день птахів.

Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера ” і не випадково саме в квітні. Адже 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня , яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості.

День птахів – це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією у цей час в їх очікуванні люди розвішують шпаківні. Повернення птахів святкується також як прихід весни.

До цього дня в бібліотеці пройшла презентація книжкової виставки «Пернаті друзі», на якій представлені енциклопедії, казки, перекази та легенди, що пов’язані з птахами.

Категория: Новинки поступлений | Просмотров: 697 | Добавил: FEJA | Теги: ПТИЦЫ, детская библиотека №8, Книжная выставка | Рейтинг: 5.0/1