Главная » 2016 » Квітень » 19 » Кіномандрівка "Герої оживають на екрані"
Кіномандрівка "Герої оживають на екрані"

В межах місячника дитячої книги в бібліотеці-філії №8 ЦБС для дітей   відбулася  кіномандрівка «Герої оживають на екрані». У подорож були запрошені учні 3-х класів ЗОШ №87.

На заході читачі познайомилися з історією виникнення кіно та мультиплікації. Поринули  у світ кінематографа,  який тісно переплетений зі світом книг.

Юні шанувальники літератури  познайомилися з героями  у віртуальному світі та випробували себе у якості акторів, гримерів, костюмерів. Прийняли  активну участь у  мультимедійній  вікторині «Книга в кадрі». А також поспілкувалися, обмінялися думками з приводу прочитаного та побаченого.

Кульмінацією свята стало вручення «Книжкового Оскару», де наші юні читачі визначили  найкращі книги  за своїми вподобаннями.

Просмотров: 702 | Добавил: FEJA | Теги: Конкурси, кіно, книги, історія кіно., вікторини, дитяча бібліотека, мультиплікація, книжкові герої | Рейтинг: 5.0/2