Главная » 2018 » Август » 8 » Кіно читання «Зі сторінки на екран»
Кіно читання «Зі сторінки на екран»

Весело та з користю проводять літні канікули наші читачі. Завітавши на кіно читання «Зі сторінки на екран», присутні мали змогу познайомитися з улюбленими героями книжок на екрані, та зустріти їх на книжкових полицях. А вже за мить читачі бібліотеки поринули у дивовижний та захопливий світ кіно. Діти проходили кастинг на роль у фільмі, випробували себе у якості костюмерів та гримерів, вгадували фільми за саундтреками. В цей день читальна зала перетворилася на маленьку кіностудію, де кожен мав змогу проявити свої таланти і здібності.
Літо для бібліотекарів - це період активної творчої праці, цікавого дозвілля дітей.

Просмотров: 28 | Добавил: FEJA | Теги: Конкурси, цікаві розваги, кіно читання «Зі сторінки на екран» | Рейтинг: 0.0/0