Главная » 2018 » Серпень » 20

З нагоди 27 річниці Дня незалежності України наша бібліотека запросила дівчат на конкурсну програму «Міс Україночка». Маленькі красуні змагалися за звання найрозумнішої, найталановитішої та найчарівнішої. Претендентки на почесне звання мали змогу проявити себе в цікавих конкурсах «Знайомство», «Країна талантів», «Маленька господиня», «Історія України – наша історія», «Ой хустино, хустинонька!». Під час змагання у залі панувала доброзичлива атмосфера, зігріта посмішками та теплотою дитячих сердець.

За свої старання усі дівчата були нагороджені титулами в різних номінаціях та отримали солодощі та подарунки для юних леді. Почесний титул «Міс Україночка» отримала активна читачка нашої бібліотеки Рядинська Маргарита. Ми переконалися, що є у нас справжні красуні: кмітливі, талановиті та розумні.

... Читати далі »

Переглядів: 515 | Додав: FEJA | Дата: 20.08.2018 | Коментарі (0)