Главная » 2017 » Січень » 25 » Історичний екскурс «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»
Історичний екскурс «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»

29 січня - День пам’яті Героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути, захищаючи свою землю від нападників.

25 січня в бібліотеці-філії №8 відбувся історичний екскурс «Крути: і сум, і біль, і вічна слава». Читачі мали можливість відгорнути назад сторінки 20-го століття, переглянувши фільм про бій під Крутами, в якому передавалась сутність та трагічність подій далекого 1918 року, ознайомилися з літературою з цієї теми, яка була представлена на виставці «Пам’ятай їх подвиг», прочитали вірші, присвячені героям Крут.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 647 | Добавил: FEJA | Теги: бой под крутами, видеопрезентация бой под крутами, в библиотеке детской | Рейтинг: 5.0/1