Главная » 2017 » Січень » 16

Під Новий рік трапляються справжні дива. Таким дивом для наших читачів стали нові книги. Познайомитися з ними діти вже встигли під час зимових канікул. А тому з великим задоволенням прийняли участь в обговоренні творів під час заходу «У Новий рік з новими книгами». Найактивніші читачі мали змогу поділитися своїми враженнями від новинок літератури. Для них бібліотекар Лариса Коваль організувала конкурс «Моя книга найцікавіша». Діти підготували презентації, намалювали малюнки, склали цікаві міні-анонси нових книг. Переможницею в конкурсі стала Євтушенко Поліна – учениця 6-б класу Запорізької гімназії №31. Її цікава розповідь про книгу Еріка Найта «Лессі повертається додому»  здобула найбільше прихильників під час голосування. А після заходу всі присутні виявили бажання неодмінно прочитати одну з нових книг.

Читачі та працівники бібліотеки висловлюють щиру вдячність Департаменту культури і туризму міської ради, адміністрації ЦБС для дітей м. Запоріжжя за цікаві, сучасні, гарно оформлені книжки.

... Читати далі »

Переглядів: 710 | Додав: FEJA | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)