Главная » 2017 » Жовтень » 9 » Година слави «У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки».
Година слави «У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки».

Сини твоєї Батьківщини,

В них сила духу непоборна!

Козацтво – слава України,

Це гордість наша всенародна!

До Дня українського козацтва бібліотекарі запросили учнів ЗОШ №29 6-А класу на годину слави «У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки». Під звуки маршу запорізьких козаків діти вирушили у цікаву подорож стежками козацької слави. Гості заходу дізналися як виникла Запорізька Січ, чому козаки отримали таку назву, а також чим займалися і як жили ці мужні воїни. Огляд книжкової виставки «Мудрість козацької доби» дозволив зануритися в неймовірну атмосферу славних часів козаччини.

Підростаюче покоління гідне слави своїх предків. І це вони довели, змагаючись в інтелектуальному конкурсі «Козацька кмітливість», відповідаючи на питання ІQ вікторини «Козацька абетка». І, звичайно ж, хлопці мали змогу позмагатися в ігровому конкурсі «Найсильніші духом». Захід пройшов в дусі патріотизму та почуття гідності за славних наших козаків.

Просмотров: 669 | Добавил: FEJA | Теги: козаки, Конкурси, дитяча бібліотека, Січ, книги | Рейтинг: 0.0/0