Главная » 2017 » Березень » 30 » Година гарного настрою «А ви прочитайте, та посміхніться"
Година гарного настрою «А ви прочитайте, та посміхніться"

30 березня, до Тижня дитячої книги, для читачів та гостей бібліотеки було організовано годину гарного настрою під назвою «А ви прочитайте, та посміхніться». Адже усмішка і сміх – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого.

На заході діти познайомилися з скарбницею українських сатириків – О.Вишні, П.Глазового, Є. Дудара , С.Олійника. Читачі розповідали гуморески та байки майстрів дотепного слова. Змогли розгадати кросворд, присвячений гумору. А також відповідали на питання вікторини «Першоквітневі жарти». Учасники заходу грали, змагалися, малювали, та навіть, нагодували один одного. Одним словом виконували все, щоб довести свою першість і здобути право називатися справжніми знавцями і любителями українського гумору.

Просмотров: 617 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, книга, Конкурси, гумор, гарний настрій, Cміх, розваги. | Рейтинг: 5.0/2