Главная » 2020 » Січень » 15 » Етновишкіл "Обереги, що не губляться у віках"
Етновишкіл "Обереги, що не губляться у віках"

Цікаво та корисно провели своє дозвілля читачі, які завітали під час канікул до бібліотеки-філії №8 на захід «Обереги, що не губляться у віках». Відвідувачі дізналися багато нового й незвичайного з історії виникнення ляльки-мотанки, познайомилися з обрядами та традиціями її виготовлення. Захід відбувся за участі майстрині Олени Білоусової, яка займається виготовленням ляльок. Керуючись порадами Олени Анатоліївни, учасники мали змогу навчитися виготовляти український оберіг. Дівчата працювали старанно над кожним елементом ляльки, тому й роботи були сповнені часточками любові та добра.

Захід продемонстрував велику зацікавленість дітей народною творчістю та бажанням слідувати традиціям свого народу.

Просмотров: 385 | Добавил: FEJA | Теги: лялька-мотанка, Український оберіг, діти, традиції, народознавство, бібліотека | Рейтинг: 5.0/1