Главная » 2020 » Січень » 13

9 січня бібліотека-філія №8 ЦБС для дітей запросила читачів в літературну подорож «Лісові таємниці Миколи Сладкова». Діти познайомилися з життям та творчістю письменника, послухали уривок з радіопередачі «Новини з лісу», переглянули мультфільм «Хлопчик та жабеня». А ще відповіли на питання вікторини «Загадки лісу» та розіграли сценки з «Розмов тварин». У майстерні «Лісові будиночки» діти кожному лісовому мешканцю знайшли затишний дім.Виконати завдання дітям допомогла книжкова виставка «Знай. Люби. Бережи».Бібліотекарі сподіваються, що знайомство з творчістю Миколи Сладкова допоможе дітям турботливо й з любов’ю відноситися до живої природи.На заході бул ... Читати далі »

Категорія: Наши конкурсы | Переглядів: 446 | Додав: FEJA | Дата: 13.01.2020 | Коментарі (0)