Главная » 2016 » Червень » 1 » Екскурсія "Бібліотека - твій друг, помічник, порадник"
Екскурсія "Бібліотека - твій друг, помічник, порадник"

Бібліотека – особливе місце. Вся історія розвитку людства пов’язана з книжками й бібліотеками. Кожна книга є результатом великої праці, дорогоцінний скарб людства. В них можна знайти відповіді на різноманітні питання, відомості про планети, тварин, країни, досягнення науки й техніки. Бібліотека – це храм Книги.

Напередодні літніх канікул для школярів молодших класів відбулися екскурсії до бібліотеки-філії№8. Діти відправилися у захоплюючу подорож книжковим містом, познайомилися з жителями міста Книгоград: подивилися нові, яскраві журнали, сучасно оформлені, цікаві книжки. Також діти ознайомилися з правилами бібліотеки.

І дуже приємно, що багато дітей виявили бажання стати активними читачами нашої бібліотеки.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 592 | Добавил: FEJA | Теги: Лето, библиотека, книги, дети, экскурсия | Рейтинг: 5.0/1