Главная » 2017 » Квітень » 19 » Екологічна година «Пташині історії від пані Вікторії»
Екологічна година «Пташині історії від пані Вікторії»

На дворі теплий квітень, а, отже, час повернення до нас пташок із теплих країв. До цього дня бібліотека-філія № 8 організувала для учнів 4-х класів екологічну годину «Пташині історії від пані Вікторії»

На заході учні мали змогу розширити і поглибити знання про пернатих друзів. За допомогою конкурсів та ігор діти знайомилися з дивовижним світом птахів. У конкурсі «Затишні домівки» майстрували гнізда для птахів, складали пари у грі «Пташиний шлюб», слухали співочі трелі та вгадували їх виконавця. Весело пройшло змагання «Пташина галерея», у якому учасники малювали летючих героїв книжок з закритими очима , складали пазли. Книжкова виставка «Пернаті друзі» допомогла дітям зрозуміти, як важливо любити та берегти пташок, яка важлива їх роль у навколишньому середовищі та житті людини.

Просмотров: 599 | Добавил: FEJA | Теги: Екологічна година «Пташині історії , день птиц, свято птахів у бібліотеці | Рейтинг: 5.0/1