Главная » 2017 » Жовтень » 17 » "Дружить з книжкою дитячий садок"
"Дружить з книжкою дитячий садок"

Чудового осіннього ранку до бібліотеки-філії №8 разом зі своїми вихователями завітали маленькі гості, діти старшої групи ДНЗ№ 94.

Перше знайомство з бібліотекою перетворилось на справжнє свято. Діти пройшлися вулицями нашого чарівного Книжкового містечка – бібліотеки, зазирнули до казкових палаців - стелажів, на яких живуть книжки. Маленькі чомусики жваво цікавились яскравими, сучасними книжками та журналами, задавали безліч питань та ділилися своїми враженнями.

Також бібліотекарі підготували для дошкільнят цікаві завдання та ігри. Вони переглянули лялькову виставу «Як образили книжку», розгадали загадки з Диво-дерева, впізнали казкових тварин та здійснили подорож з Хоробрим кравчиком.

Всім дуже сподобалась цікава подорож, про що свідчили усміхнені обличчя наших маленьких читачів та їх слова вдячності.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 666 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, книги, спектакль, Загадки, дети, Игры, куклы, детсад, экскурсия | Рейтинг: 0.0/0