Главная » 2018 » Октябрь » 1 » зоовікторина «Про вусатих і хвостатих, сіро-буро-рудуватих»
зоовікторина «Про вусатих і хвостатих, сіро-буро-рудуватих»

До Всесвітнього дня тварин бібліотека-філія №8 підготувала для своїх читачів зоовікторину «Про вусатих і хвостатих, сіро-буро-рудуватих». Юні знавці згадали літературних тварин, відповівши на питання вікторини і розгадали кросворд. А ще вони склали прислів`я та розшифрували ребус. І, звісно ж, з любов`ю та натхненням розповіли про своїх домашніх улюбленців. А дізнатися більше про диких та свійських тварин нашим юним читачам допоможе книжкова виставка "Знай. Люби. Бережи".

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 21 | Добавил: FEJA | Теги: домашніулюбленці, бібліотека, діти, зоовікторина, провусатихіхвостатихсіробурорудуват, всесвітнійденьтварин | Рейтинг: 0.0/0