Главная » 2016 » Січень » 6 » Вікторина Під чистим снігом Різдва
Вікторина Під чистим снігом Різдва

Під час зимових канікул бібліотека залишається інформаційним та культурно-дозвіллєвим осередком для дітей мікрорайону. Новорічно-різдвяні свята у дитячій бібліотеці продовжилися і на початку нинішнього нового року.  Бібліотекарі потурбувалися про те, щоб настрій у наших читачів тільки зростав в очікуванні теплого спілкування та активних ігрових конкурсних програм. Саме таким заходом стала різдвяна мозаїка «Під чистим снігом Різдва», що була проведена 5 січня. Діти ознайомилися з традиціями святкування Різдва та відповіли на запитання вікторини. А виконати завдання їм допомогла книжкова виставка «Коли на дворі зимно».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 701 | Добавил: FEJA | Теги: библиотека, Викторина, Рождество, дети | Рейтинг: 3.0/10