Главная » 2015 » Листопад » 17 » Урок-практикум "Складне поняття "толерантність"
Урок-практикум "Складне поняття "толерантність"

Зрозуміти, що значить бути толерантною особистістю, учням 6-А класу допоміг урок-практикум «Складне поняття «толерантність».

Під час заняття діти приймали активну участь в практичних вправах  «Чарівна лавка», «Комплімент», «Кошик асоціацій». Учні познайомилися з книгами, в яких головні герої вчаться взаємодіяти один з одним, знаходити вихід з складних ситуацій.

Виховання культури толерантності у дітей необхідне для того, щоб прийшовши в доросле життя, вони були озброєні розумінням цінностей не насильства і терпимості, а також вміли поважати права і свободи іншої людини.

Просмотров: 634 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, Урок-практикум Складне поняття толе | Рейтинг: 5.0/1