Главная » 2018 » Листопад » 20 » Правова абетка "Права дитини - вивчай сумлінно!"
Правова абетка "Права дитини - вивчай сумлінно!"

20 листопада у всьому світі відзначають День правового захисту дітей. До цього дня бібліотека-філія №8 запросила своїх читачів на годину правової абетки «Права дитини вивчай сумлінно». Діти дізналися про такий важливий документ, як Конвенція ООН про права дитини, і також змогли її погортати. А ще відповіли на питання вікторини, на прикладах літературних героїв згадавши про свої права і, звичайно, про свої обов’язки. Цікавий та пізнавальний кросворд завершив зустріч з нашими юними читачами.

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 434 | Добавил: FEJA | Теги: вікторина, КонвенціяООНпроправадитини, літературнігерої, дитячабібліотека | Рейтинг: 1.5/2