Главная » 2020 » Серпень » 21 » Пізнавально-розважальний захід «Незалежна, вишита колоссям, Україна квітуча моя».

Україна для нас – найрідніша, найдорожча, найкраща у світі, бо це наша рідна земля, де ми народилися й живемо, де жили й працювали наші предки.Рідна земля – це чарівний світ дитинства, невичерпне чудодійне джерело, що все життя живить душу людини. Нашою рідною землею є Україна.

24 серпня 1991 року було прийнято Акт проголошення незалежності України. Україна є суверенною, незалежною державою.

З нагоди 29 річниці проголошення Незалежності України бібліотека-філія №8 для дітей провела для своїх юних читачів пізнавально-розважальний захід «Незалежна, вишита колоссям, Україна квітуча моя».

Категория: Наши конкурсы | Просмотров: 633 | Добавил: FEJA | Теги: детская, библиотека, НезалежнавишитаколоссямУкраїнаквіту, Пізнавальнорозважальнийзахід | Рейтинг: 5.0/2