Главная » 2017 » Листопад » 7 » Пізнавально-розважальна гра «Дитинство – країна книжкових забав і розваг».
Пізнавально-розважальна гра «Дитинство – країна книжкових забав і розваг».

Під час осінніх канікул читачам сумувати не доводилося. Адже бібліотека-філія№8 пропонувала не тільки захоплюючі книжки та журнали, а також підготувала цікаві пізнавальні заходи.

2 листопада відбулася пізнавально-розважальна гра «Дитинство – країна книжкових забав і розваг». Під час заходу діти відгадували загадки, «смажили» літературні грінки, змагалися в казковому батлі. А ще допомогли Пєчкіну відгадати від кого надійшли телеграми, та відповіли на питання ІQ вікторини «Книга – твій вірний друг». Незважаючи на примхи осінньої погоди, хлопчики та дівчата мали змогу весело, цікаво і корисно провести свій вільний час.

Просмотров: 582 | Добавил: FEJA | Теги: літературні ігри, Осінні канікули в бібліотеці, розваги, пізнавальні заходи. | Рейтинг: 0.0/0