Главная » 2016 » Березень » 11 » Народознавчий калейдоскоп "Масляну гуляємо - весну зустрічаємо"
Народознавчий калейдоскоп "Масляну гуляємо - весну зустрічаємо"

Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних звичаїв та обрядів. Адже кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освячені віками.

10 березня дитяча бібліотека №8  м. Запоріжжя провела народознавчий калейдоскоп "Масляну гуляємо - весну зустрічаємо!"

Під час заходу діти познайомилися з традиціями українського народу. Читачі також дізналися про кожен день святкування Масляної, який має певне значення, назву та цікаві звичаї. Перебувати в гарному настрої допомогли веселі конкурси та різноманітні розваги. На завершення заходу всіх присутніх пригостили млинцями, які цього дня були надзвичайно смачними.

Просмотров: 569 | Добавил: FEJA | Теги: дитяча бібліотека, Конкурси, Народознавчий калейдоскоп Масляну г, розваги | Рейтинг: 5.0/2