Главная » 2018 » Лютий » 21 » Міжнародний день дарування книжок
Міжнародний день дарування книжок

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день дарування книжок. У цей день прийнято дарувати книжки один одному. Саме до цього дня бібліотека №8 оголосила доброчинну акцію «Подаруй бібліотеці книгу!». Дуже приємно, що наші юні читачі підтримали це починання. Бібліотека отримала в дар сучасні, яскраві енциклопедії та цікаві казки для наймолодших. Ми вдячні нашим читачам за активність. Акція триває, і якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книжки прочитають інші.

Категория: Новинки поступлений | Просмотров: 516 | Добавил: FEJA | Теги: казки, акцыя, дитячабыблыотека, енциклопедыъ, Міжнароднийденьдаруваннякнижок | Рейтинг: 0.0/0